Maaväline elu ?

Vestlusring astronoomiast, vaatlemisest ja sellest, mis parasjagu taevas näha on

Maaväline elu ?

PostitusPostitas aivar1 » 12 Jaanuar 2011, 12:09

tere,
mind ajendas kirjutama üks muusika auhind. see auhind anti välja ja selle sai Urmas Sisask. amatöör astronoomide seas tuntud nimi. ilmselt igati austatud ja aktsepteeritud. mis mind ajendas kirjutama ei ole tema muusika vaid tema märksa huvitavamad sõnavõtud meedias. nimelt tema muusika päritolu olla kosmiline. okei, kosmiline siis kosmiline. aga asi muutub nüüd imelikuks kui mees väidab ennast suhtlevat otseselt maaväliste tegelastega kuskilt temale teada olevalt planeedilt. ma ei tunne teda isiklikult aga mul on küsimus - kas mees on nalja ja napsi mees ??
seoses sellega meenub kanal2 ( vist) olnud "tõsiteaduslik" seriaal tartu professorist kes nägi unenägu ja hakkas jahtima tulnukaid kes ingli kombel tema kodukohas hõljusid. istus fotoaparaadiga mere ääres ja muutkui vatras igaõhtustest külastustest. kuigi enamikel piltidel oli fookusest väljas jupiter.
kas see on nüüd trend ja täiesti normaalne, isegi meie tuntud skeptikud vaikivad?

parimat
aivar
aivar1
 
Postitusi: 39
Liitunud: 29 Jaanuar 2010, 10:44

Re: Maaväline elu ?

PostitusPostitas Taavi » 12 Jaanuar 2011, 14:37

Loomulikult ei võta ma seda tõsiselt, kui keegi väidab, et ta suhtleb mõnd kauget planeeti asustava tsivilisatsiooniga. Aga samas muusikute või kunstnike puhul see mind ei häiri ka. Inspiratsioon on selline asi, mida ratsionaalselt on ehk võimatugi ära seletada ja miks mitte siis uskuda, et maaväline elu on inspiratsiooni allikaks.

Urmas Sisask teisendab Universumis esinevaid pöörlemis- ja tiirlemissagedusi inimese kõrvadele kuuldavateks nootideks ja loob siis neist nootidest muusikat. Kui noodid saab tehniliselt välja arvutada, siis muusika saamiseks on ikka loovat isiksust tarvis.
Taavi
 
Postitusi: 68
Liitunud: 28 August 2006, 20:45
Asukoht: Tõravere

Re: Maaväline elu ?

PostitusPostitas Jux » 06 Veebruar 2011, 21:23

Juu see Mi-go rass Pluutolt on. Aga kanal kahte isiklikult boikoteerin.
Jux
 
Postitusi: 22
Liitunud: 25 August 2009, 11:01

Re: Maaväline elu ?

PostitusPostitas Gigahiir » 20 Veebruar 2011, 12:34

Sama mõte, et vb konverdib kvasarite ja muude asjade tekkitatud laineid muusikaks:D.

A kunagi osad luuletajad v laulikud v mis iganes said inspiratsiooni ülevalt. See oli olund
päikese aktiivsuse ajal ja see päiksetormi kiirgus oli mõjunud umbes nagu 100 g viina.
Gigahiir
 
Postitusi: 9
Liitunud: 05 Veebruar 2011, 20:07

Re: Maaväline elu ?

PostitusPostitas zelif » 03 Mai 2011, 22:32

Mulle tundub, et nii nagu "Ilu on vaataja silmades", nii on ka muusikaga.
Mingitel teistsugustel tegelastel on oma muusika ja meil oma. Vastastikku oleme aga kurdid.
zelif
 
Postitusi: 35
Liitunud: 03 Mai 2011, 21:41


Mine Tähistaevas ja Universum

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist

cron