Eesti Astronoomia Seltsi üldkoosolek Tihemetsas 15. augustil 2010 kell 13-14

Astronoomiaga seotud üritused meil ja mujal, astronoomia ajakirjanduses ja veebis

Eesti Astronoomia Seltsi üldkoosolek Tihemetsas 15. augustil 2010 kell 13-14

PostitusPostitas Tõnis » 06 August 2010, 12:12

Ehk on paljud teist märganud, et seekordse astronoomiahuviliste kokkutuleku kavas on pühapäeval, 15. augustil kell 13.00-14.00 plaanis läbi viia ka Eesti Astronoomia Seltsi koosolek. Lisaks tavapärasele kevadisele koosolekule on suvise koosoleku korraldamise mõtet varemgi mõlgutatud, kuid väga olulist tegelikku vajadust selleks ei ole seni olnud.

Sel korral on Eesti Astronoomia Seltsi koosolekul täita väga oluline roll. Hiljemalt järgmisel kevadel peaksime valima uue juhatuse, kuid plaanis on see ette võtta juba tuleval koosolekul. Nimelt on selgunud Maksu- ja Tolliameti ning Äriregistriga suheldes, et meie organisatsiooni puhul on täiselektrooniline asjaajamine mõnevõrra raskendatud. Seetõttu peame korraldama juhatuse valimised kõiki reegleid piinlikult (ning isegi veidi enam) jälgides, et saaksime oma aruandekohustused riigi ees kenasti täidetud.

Kuna kokkutuleku ajakavas on seltsi koosolekuks eraldatud ametlikult vaid üks tund, siis päevakava oluliseima teemana tuleks keskenduda
uue juhatuse valimisele.

Loodetavasti ei võta see teema kogu aega (pealegi algab lõunasöök kell 15) ning saame ka arutleda teemal "Eesti Astronoomia Selts - kuidas edasi?". Kutsun kõiki seltsi liikmeid ja astronoomiahuvilisi mõtlema, millega võiks või peaks Teie arvates Eesti Astronoomia Selts tegelema ning kuidas Teie ise oleksite valmis nendes tegevustes panustama.

Kui Te ei saa ise koosolekul osaleda, kuid tahaksite juhatuse valimisel või järgneval arutelul oma arvamust edasi anda, katsuge võtta ühendust mõne seltsi liikmest tuttavaga ning volitage teda Teid esindama. Volitamise korral võtke kindlasti ühendust juhatusega e-maili aadressi selts [ät] obs [punkt] ee kaudu - siis täpsustame, mida volituseks vaja läheb.

Loomulikult on üldkoosolek sobiv koht, kus saab soovi korral astuda Eesti Astronoomia Seltsi liikmeks.
Tõnis
 
Postitusi: 422
Liitunud: 09 Veebruar 2006, 02:06
Asukoht: Tõravere / Tartu

Mine Üritused ja meedia

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron