Algaja huviline

Pilte tähistaevast, Kuust, Päikesest, planeetidest, süvataeva objektidest. Nõuanded pildistamiseks.

Algaja huviline

PostitusPostitas cawo » 30 Oktoober 2020, 16:18

Tere, siin siis ka minu esimene postitus! :D

Olen suur astronoomia huviline, armastan igal selgel õhtul teleskoobi ja kaameraga õues aega veeta ja lõpmatut universumit nautida. Ma olen samuti väga huvitatud astrofotograafiast, kuid selle alustamisega kinni. Hetkel oman ainult (suhteliselt odavat) teleskoopi (Reflektor) ja kaamerat. Küsimus seisneb mul selles, et soovin kaamerat paigutada teleskoobi külge, aga pole kindel, mida mul selle jaoks kõike vaja oleks. Kas ainult T-ring või midagi veel? Olen otsinud internetist, kuid kõikide vastused oleks nagu mõnes mõttes üksteise vastu. Igasuguse abi eest olen väga tänulik! (Samuti olen väga üllatunud, et selline äge foorum olemas on ;) Lisaks, kui kellelgi on mingeid kasulikke nõuandeid minusugusele algajale, siis võite siia julgelt kirjutada.

Ette tänades!
cawo
 
Postitusi: 1
Liitunud: 30 Oktoober 2020, 16:07

Re: Algaja huviline

PostitusPostitas sviljar » 06 November 2020, 20:26

Tere.
Esialgu pane kirja oma kaamera ja teleskoobi täpsed andmed. Peegelkaamera saab T-adapteriga kinnitada küll , samuti ka mõned digikaamerad. Lisaks on ka nutitelo kinnitamiseks teleskoobi okulaarile vahend.
sviljar
 
Postitusi: 169
Liitunud: 18 Jaanuar 2007, 16:39


Mine Astrofotograafia

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist

cron