Ufo Tallinna kohal

Vestlusring astronoomiast, vaatlemisest ja sellest, mis parasjagu taevas näha on

Ufo Tallinna kohal

PostitusPostitas siks » 30 September 2013, 00:09

Tere! ma siis uus kasutaja siin foorumis. Kuna saan aru, et siin foorumis olevad inimesed armastavad tihti öist taevast jälgida, siis mõtlesin, et küsin teilt, kas ehk keegi Teist märkas ka reede öösel 28.09.2013 kella kahe ajal Tallinnas Lasnamäe kohal väga suurel kiirusel lendavat kolmnurkset lennumasinat. Tegu oli siis teravnurkse kolmnurgaga, mille igas nurgas õrnalt hõõgusid kolmnurksed tuled. Lendas piisavalt madalal, et saada hea ülevaade (minuarvates allpool pilvi. täpselt ei tea, sest taevas oli selge. Suuruseks hindaksin umbes väikese ja keskmise reisilennuki vahemikku. Kuigi masin lendas väga kiiresti ja asus suhteliselt madalal, ei kuulnud ma mingit heli. Tänavamüra ei saanud ka eksitada, sest oli öö ja liiklus minimaalne. Kuna ma ei ole kunagi varem midagi sellist näinud, siis mõtlesingi siin oma kogemust jagada. Saan aru küll, et minu postitus ei lähe päris täpselt teemasse, aga siiski oleks huvitav Teie tagasisidet saada. Kas juhtus keegi teist veel midagi sarnast reede öösel nägema või olete varem näinud?
siks
 
Postitusi: 1
Liitunud: 29 September 2013, 23:56

Mine Tähistaevas ja Universum

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist

cron